Цена с ДДС Гаранция 12 Месеца.
134.00 лв. / 68.51 €
Няма наличностКамера с размери 8х8 мм е поставена на края на лентов кабел с дължина 125 мм. Камерата има слот за microSD карта и батерия с голям капацитет. За управлението на всички функции имате дистанционно с обхват около 15 метра. Камерата може да преви аудио-видео записи, да снима отделни кадри и има детектор за движение.Камерата прави 3 часа запис на карта от 32GB.
Преди да започнете работа с продукта го заредете около 4 часа и поставете карта памет.
Пускането и спирането на камерата става с превключване на щифта намиращ се на самата камера. Позиция " ON " включена, позиция " OFF " изключена.
За да стартирате камерата в режим на очакване задръжте бутон A ( диода ще светна ), със същия бутон пак със задържане се спира ( диода ще изгасне).
Снимки : с еднократно натискане на бутон B ( диода ще премигне и пак ще светне) се правят отделните снимки.
Видео : с еднократно натискане на бутон C ( диода ще премигне и ще изгасне ) стартирате видеото и пак със същия бутон се спира записа.
Детектор за движение : с еднократно натискане на бутон D се стартира и спира детектора за движение.
Сваляне на готовите записи : свързвате камерата ( трябва да е в изключено положение ) с включения в комплекта кабел към USB порта на компютъра и камерата автоматично се разпознава като външна памет.
 Ръководство за експлоатация:
                Свали
 Ръководство за експлоатация:
                Свали
            
        
         
    | Видео формат | AVI | 
| Резолюция видео | 1920х1080 | 
| Кадри в секунда | 25 | 
| Формат на снимките | JPG | 
| Резолюция снимки | 2560х1920 | 
| Поддържани операционни системи | Windows/Mac OS/Linux | 
| Размери | 61мм/32мм/9мм | 
| Размери на батерията | 81мм/47мм/10мм | 
 Техническа спецификация:
                Свали
 Техническа спецификация:
                Свали
            
        
             
Миникамера с дистанционно управление (Номер: I05)