Български език English
Регистрирай се | Забравена парола    


Продукти:  0
Сума:  0







cart
Проверка
Въведете номера на поръчката или email адреса си

ID/Email





cart
За контакти

mtel    M Tel: 0884 063301

globul   Globul: 0898 312 055

vivacom    Vivacom: 0876 761 254




cart
Последно от блога


Казвам се SPY...SPY.BG on Facebook

cart
Тагове


електощок

 
Боя за коса / 59мл.- (тъмно кафяво)   Ben Nye е пионер в създаването на натурални бои за коса. За разлика от спрейовете, течните бои за коса могат лесно да бъдат променяни дори и след нанасянето.
Боята за коса съдържа и агент, който я предпазва от падане. Да се избягва използването на боите при химически третирани коси, защото те може временно да абсорбират цвета. Отстраняването на боята става с измиване с шампоан.
Количество:
Цена: 33.9лв.
Боя за коса / 59мл.- (кафяво)   Ben Nye е пионер в създаването на натурални бои за коса. За разлика от спрейовете, течните бои за коса могат лесно да бъдат променяни дори и след нанасянето.
Боята за коса съдържа и агент, който я предпазва от падане. Да се избягва използването на боите при химически третирани коси, защото те може временно да абсорбират цвета. Отстраняването на боята става с измиване с шампоан.
Количество:
Цена: 33.9лв.
Приемник за безжични устройства   Компактен и лесен за употреба приемник за безжични камери на честота 2.4 GHz. Съвместим е с всички камери, който излъчват на един от четирите стандартни канала. С това устройство може да преиемете аудио-видео сигнала от Вашата безжична камера и да наблюдавате всичко на телевизора си или да го запишете на видео. С превключвател на предния панел на приемника избирате канала, на който излъчва камерата ви.

Размери: 139х80х20 мм
Приеман сигнал: 2.4 GHz аудио и видео.
Количество:
Цена: 40лв.
Скрита камера в дистанционно за аларма на кола  
Това е малка камера, скрита в дистанционно управление. С нейна помощ можете да записвате адио-видео файлове в AVI формат с резолюция 720х480 или отделни снимки в JPEG формат с резолюция 1280х960.
Заснетото се записва върху MicroSD карта (която не е включена в комплекта). Устройството поддържа карти с капацитет от 1 до 16 GB.
В ключодържателя е вградена презареждаема литиеви-йонна батерия,която дава време за непрекъсната работа около 1 час.
Количество:
Цена: 27лв.
Миникамера и аудиорекордер 4GB  

Миникамера, използваща чип от ново поколение, с която можете да правите аудио-видео записи, да снимате отделни снимки или да записвате само аудио файлове.
Количество:
Цена: 49лв.
Захранващ кабел за GPS Тракер Haicom за HI-604   С помощта на този кабел ще можете винаги да сте сигурни, че тракера Ви ще е зареден и няма да изключи в най-важния момент. Кабелът е с дължина 5 метра и можете да го включите направо в акумулатора или към някое електрическо устройство от автомобила.
Количество:
Цена: 35лв.


Този сайт е собственост на Интернет Трейдърс Груп ЕООД
Copyright 2009 - 2012 Spy.bg
econt